Робота з батьками

"Небезпечна ялинка"

"Щоб не зіпсувати новорічне свято"

Рекомендації для батьків "Коли на вулиці сильний мороз"

Рекомендації для батькв "Коли на вулиці ожеледь"

Рекомендації батькам "Допомога при зимових травмах"

"Пограйте з дитиною"

Подорож в автомобілі обмежує маленькому непосиді можливість рухатися, та оскільки "діяти" - природний стан малюка, то йому буває так важко всидіти в обмеженому просторі, та ще стунко. Дорослим треба бути дуже винахідливими, займаючи розум малюка, коли його тіло пристебнуто пасками безпеки. Тому для того, щоб розважити малюка в дорозі, ми пропонуємо Вам казки та вірші, лічилочки та загадки, які можна використовувати і в повсякденному житті.

"Правила дорожнього руху у віршах і загадках"

"Казка про правила дорожнього руху"

"Казкова історія про правила дорожнього руху для малят"

"Безпека дитини в автомобілі"

"Безпека дитини на дорозі та у транспорті"

"Безпека на дорозі"

Шановні батьки! В наш час дуже великий вплив на дитину мають алкоголь та тютюн. Також в нашій державі є такі малюки, які мають таку невиліковну хворобу, як ВІЛ. Пропонуємо Вам ознайомитись з деякою інформацією на ці теми.

"Вплив алкоголю та тютюнопаління на стан дитини"

"ВІЛ/СНІД"

"Адреси"

Шановні батьки! Пропонуємо Вам вірші на тему "Безпека дитини вдома".

Вірші на тему "Безпека дитини вдома"

Консультація для батьків "Основні правила безпеки дошкільника"

Правила поведінки при пожежі

БЕЗПЕКА ДИТИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ДОРОСЛОГО!

Пам'ятки для батьків

"Перша допомога"

"Основи здоров'я"

"Як зберегти зір дитині"

"Правила поведінки на воді"

"Безпека на воді і на льоду"

"Дорожній рух"

"Екскурсії"

"Пам'ятки"

"Пам'ятки. Пожежа"

"Для батьків"

"Планування бесід"

"В побуті"

"Наодинці вдома"

Дитячий травматизм і його профілактика

Дитячий травматизм в усьому світі ще великий. На дитячий вік припадає 25% всіх пошкоджень, які отримує людство.
     Для того щоб уберегти дітей від травм, дорослі повинні дотримуватися наступних правил безпеки:

1) суворо стежити за тим, щоб під час прийому гарячої рідкої їжі діти не перекидали на себе чашки, тарілки і т.п.;
2) з підвищеною увагою і обережністю переносити посуд з гарячою рідиною в місцях квартири (або дитячих установ), де раптово можуть з’явитися діти;
3) не дозволяти дітям перебувати поруч під час приготування їжі, миття посуду, прання білизни, прасування;
4) ховати в недоступних місцях сірники, запальнички;
5) зберігати їдкі кислоти, луги та інші отруйні речовини в місцях, недоступних для дітей;
6) не допускати дітей близько до топлення печі і напруженим предметів (електроплитці, праски, чайнику та ін);
7) при купанні дітей дорослим не можна ні на хвилину відлучатися.

Батьки! Життя та здоров’я дитини у ваших руках!
Щодня нагадуючи дитині елементарні правила безпеки, ви застерігаєте його від можливих травм.