Нормативні документи

ЗАКОНОДАВЧІ АКТИ ТА ПОСТАНОВИ

Конвенція про права дитини

Закон України "Про охорону дитинства"

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про загальну середню освіту"

Закон України "Про інноваційну діяльність"

Конституція України

ВІДОМЧІ ДОКУМЕНТИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Положення "Про дошкільний навчальний заклад"

Наказ МОН України від 30.11.2012 року №1352 "Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності"

Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, затверджене наказом МОНмолодьспорту України від 30.11.2012 року №1352

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДІТЕЙ ТА ОЗДОРОВЧА РОБОТА У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Порядок медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі

Положення "Про медичний кабінет дошкільного навчального закладу"

ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

Постанова "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів"

Порядок встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах

Постанова "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах"

Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах

Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Лист М0Н № 1/9-74 від 01.02.2018 "Щодо застосування державної мови в освітній галузі"

Лист МОН № 1/9-365 від 10.06.2019 "Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році"

Лист МОН № 1/9-419 від 02.07.2019 "Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році "