Освітні програми

Освітні програми що реалізуються в закладі дошкільної освіти

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 2 ДО 7 РОКІВ "ДИТИНА"

Методичний комплект освітня програма для дітей від  2 до 7 років «Дитина» та методичні рекомендації до Освітньої програми розроблені відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.

Зміст освітньої програми з дітьми структурований за принципом інваріантності та варіативності. Він дає змогу відійти від традиційної системи занять, оскільки уможливлює інтеграцію різних видів діяльності.

Програму рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1 /11 -16163 від 09.11.2015 р.).

З метою поліпшення якості освітнього процесу, розширення, поглиблення змісту дошкільної освіти в тому числі при наданні додаткових освітніх послуг, у роботі з дітьми використовуються парціальні програми, що схвалені комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України:

-  "Скарбничка моралі" Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку 9видання 2-ге оновлене зі змінами і доповненнями (авт. -Лохвицька Л.В.)

-«Дитяча хореографія» Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально-методичний посібник.(авт. - Шевчук А.С.);

- "Про себе треба знати, про себе треба дбати". Парціальна програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку"(авт. - Лохвицька Л.В.)

При організації роботи з дітьми дошкільного віку педагоги керувалися Переліком навчальних видань, рекомендованих до використання в освітньому процесі закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році.