Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти

Загальна характеристика

Обладнання та оснащення освітньо-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти" від 19.12.2017 №1633.

Дошкільний навчальний заклад розташований у двохповерховому будинку, відкритий у 1962 році.

Проектна потужність складає 140 дітей.

В закладі функціонує 8 груп: 2 групи дітей раннього віу, 6 груп дітей дошкільного віку.

У закладі: 8 групових кімнат, 8 спальних кімнат, кабінет завідувача, методичний кабінет, медичний кабінет,  кабінет практичного психолога, музична зала, кабінет завідувача господарством, пральня,  8 туалетних кімнат, туалетна кімната загального користування, овощесховище, харчоблок (цех сирої, цех готової продукції, комора).

Обладнання основних приміщень відповідає зросту та віку дітей.

Технічний стан приміщень - задовільний, утримуються в порядку й чистоті. У кожній віковій групі є своя ділянка, яка обладнанна ігровими зонами, рослинами та квітами. Територія освітлена відповідно діючих норм.