Інноваційна діяльність

Нормативно-правові документи, які регламентують інноваційну діяльність :

•Закон України «Про освіту»

• Закон України «Про дошкільну освіту»

• Закон України «Про інноваційну діяльність»

Наказ МОН від 30.11.2012 № 1352 «Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності»

• Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, затверджене наказом МОН України від 07.11.2000 № 522

• Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2012 № 778

• Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, затверджене наказом МОН молодьспорт 30.11. 2012 №1352

В закладі педагоги впроваджують такі інновації:

Методика використання схем-моделей для навчання дітей описовим розповідям Автор – Ткаченко Т.

Діагностична методика Т.О. Піроженко“Мовленнєве зростання дошкільника” Автор – Піроженко Т.О.

Технологія фізичного виховання дітей М.Єфименка (“Театр фізичного розвитку та оздоровлення дітей”) Автор – Єфименко М.

Методика розвитку творчих здібностей на заняттях з малювання Автор – Шульга Л.