27 лист. 2023

Конкурс творчих робіт «Листівка захиснику України»

Шановні діти та батьки! Районний Конкурс творчих робіт проводиться з метою організації патріотичного виховання дітей дошкільного віку, розвитку морально-етичних якостей дітей, сприяння їх самореалізації та творчого розвитку.
24 лист. 2023

Районний конкурс малюнків "Стоп насильству"

До щорічної акції "16 днів проти насильства", яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, Комітет у справах сім'ї, молоді та спорту по Київському району Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради проводить районний конкурс малюнків "Стоп насильству"
21 лист. 2023

День гідності та свободи

Цей день – символ творення новітньої історії держави та пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку держави.
20 лист. 2023

Проведено Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року у закладі пройшов 2-й етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.
17 лист. 2023

ПЕРЕМОГА у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі"

Вітаємо з перемогою Чуба Єлизавету, вихованку групи № 3 «Веселка», яка посіла ІІ місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі" (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»). Бажаємо тільки впевнених подальших перемог! Щиро дякуємо батькам за за плідну співпрацю та активну участь!
15 лист. 2023

Навчальне відео для батьків щодо розвитку творчих здібностей дітей

Вихователь Зінченко С.М. створила навчальне відео для батьків щодо розвитку творчих здібностей дітей. Залучення дітей і батьків до сумісної художньої діяльності допоможе розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини . Пропонуємо батькам скористатися навчальним відео, де покроково показано, як зробити з дітьми чудову поробку «Осінні листочки» та намалювати нетрадиційним способом картину «Різнокольорова осінь».
13 лист. 2023

Тиждень дорожнього руху

З 13.11.2023 по метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної онлайн-роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму
7 лист. 2023

Про застосування державної мови у сфері освіти

Ознайомлення учасників освітнього процесу з нормативно-правовими дкументами в галузі освіти
2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року.
31 жовт. 2023

Дорожня карта Безпеки для Дошкілля

Фахівцями з питань дошкілля Українського інституту розвитку освіти розроблено Дорожню карту безпеки. В ньому зібрано необхідні матеріали для використання в роботі педагогічними працівникам.