21 квіт. 2021

Заняття в середній групі № 8 "Дзвіночок" та в молодшій групі № 3 "Веселка"

Художньо-продуктивна діяльність (малювання гуашевими фарбами) тема "Веснонька прийшла" Художньо-продуктивна діяльність (ліплення) "Різнокольорові парасольки"
19 квіт. 2021

Міжнародний день пам'яток та визначних місць

18 квітня 2021 року
19 квіт. 2021

Працівники дошкільного закладу долучилися до прибирання території на перехресті вулиць Чкалова та Лісопарківської

Захід проведено з дотриманням вимог адаптивного карантину.
16 квіт. 2021

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація, ліплення) "Космодром"

В середній групі № 8 "Дзвіночки" заняття з аплікації "Космічні ракети"
15 квіт. 2021

Увага!!! Оновлена інформація

Установи та служби, які забезпечують соціальний захист дітей
14 квіт. 2021

Безпека життєдіяльності дітей

У групі № 1 "Ведмедик" пройшло практичне заняття з дітьми щодо правил безпеки на дорозі
12 квіт. 2021

Вітаємо всіх з Днем космонавтики!

Організовано виставку дитячих малюнків, моделей літальних апаратів, виготовлених разом з батьками. Проведення тематичних занять, ігор на космічну тематику, розваг у всіх вікових групах.
9 квіт. 2021

Увага!

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова
8 квіт. 2021

Колективна робота "Загадковий космос"

У старшій групі № 4 "Барвінок" пройшло заняття з художньо-продуктивної діяльності. Діти закріпили знання про всесвітній небесний простір, назви планет, літальних апаратів.
7 квіт. 2021

Відзначаємо Всесвітній День здоров’я

Для всіх вихованців груп було проведено різні фізкультурні заходи, які спрямовані на зміцнення здоров’я дітей,покращення фізичного розвитку. Виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.