29 груд. 2023

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Дорогі діти, шановні батьки та освітяни! Прийміть щирі вітання з Новим 2024 роком! Новий рік – це нова сторінка життя, новий початок і сподівання на краще майбутнє. Це особливий час, коли ми згадуємо рік, яркий минув, радіємо досягнутим успіхам та плануємо нові цілі, тож нехай життя буде наповнене безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай 12 місяців Нового року принесуть кожному щастя, успіх та натхнення, обов’язково збудуться всі наші новорічні мрії. Сподіваюся, що новий рік стане для кожного з нас символом нових перемог і досягнень. А головне - у 2024 році в Україні нарешті запанує мир і спокій! Щасливого Нового року!
27 груд. 2023

ВЗАЄМОДІЯ З ВИХОВАНЦЯМИ

Зима по-своєму красива і чарівна пора року. Вихователь Зінченко С.М. пропонує батькам та дітям створити чудову композицію «Зимова казка» та зробити з паперу доброго Санту. Залучайтеся до спільної діяльності з дітьми та отримайте багато радості від результатів творчості!
26 груд. 2023

Безпека учасників освітнього процесу під час зивових свят

На виконання листа МОН №1/19632-23 від 13.12.2023 "Про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час зимових канікул" у закладі проведено інформаційно-розяснювальну роботу з батьками вихованців з питань дотримання вимог безпеки, з працівниками закладу проведено інструтажі з пожежної безпеки, дій у надзвичайних ситуаціях.
25 груд. 2023

Вихованці та педагоги вітають всіх із Різдвом Христовим!

Нехай це чарівне свято наповнить життя світлом, теплом, вірою. Нехай янгол різдвяний захищає Ваші родини та оберігає захисників та захисниць, щоб всі вони повернулися додому! Ми бажаємо миру і добра всім родинам!
25 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Це свято нам дає надію на диво, переповнює вірою у краще та надихає творити добро. Бажаю у це чарівне свято миру і спокою у кожному домі, сімейного затишку, душевної рівноваги, благополуччя, нових вражень та щирих емоцій. Нехай ваше життя наповниться радістю, бажаними перемогами і гарним настроєм. Щасливого, доброго та затишного Різдва! З найкращими побажаннями Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
24 груд. 2023

Підсумки освітньої акції “Подаруй частинку тепла захисникам»

Від щирого серця дякуємо всім, хто долучився до акції “Подаруй частинку тепла захисникам”, привітав захисників зі святами, надіслав теплі слова подяки, підтримки та поваги.
20 груд. 2023

Як навчати дітей мінної безпеки

18 грудня 2023 р. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з МОН, МВС та ДСНС запустили онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки» для освітян, рятувальників та поліцейських, присвячений ефективному викладанню мінної безпеки дітям і підліткам з огляду на їхні вікові та психологічні особливості в інтерактивній формі, що відповідає міжнародним нормам мінної просвіти.
14 груд. 2023

Як зменшити стрес у дитини під час надзвичайних подій?

“Підтримайте дитину грою”
13 груд. 2023

Перемога у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Чарівна осінь»

Вітаємо нашого вихованця Кукліна Єгора, який посів ІІ місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Чарівна осінь» (номінація «Малюнок»). Щиро дякуємо батькам за за плідну співпрацю та активну участь! Бажаємо подальших успіхів і перемог!
12 груд. 2023

Акція "16 днів проти насильства"

Вихованці ЗДО № 242 долучилися до щорічної акції "16 днів проти насильства». Роботи дітей були надані на районний конкурс малюнків «Стоп насильству», який було організовано Комітетом у справах сім'ї, молоді та спорту по Київському району Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.