2 серп. 2021

Заклад приймає діточок після ремонтних робоіт

Дякуємо всім, хто прийняв участь у підготовці закладу до нового навчального року
26 лип. 2021

В закладі дошкільної освіти продовжується проведення ремонтних робіт

Фарбуваннямалих форм ігрових групових та спортивного майданчиків
15 лип. 2021

з 19 липня 2021 року по 30 липня 2021 року

В закладі дошкільної освіти № 242 проведення ремонтних робіт
8 лип. 2021

Літній відпочинок дітей в закладі дошкільної освіти

Вихованці дошкільних груп прийняли участь у святковій розвазі "Ой на Івана, ой на Купала"
7 лип. 2021

"Правила і безпека дорожнього руху"

В рамках програми "Шкільний офіцер поліції" у закладі дошкільної освіти № 242 відбулася зустріч вихованців з поліцейським 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старшим сержантом поліції, Ченським Дмитром Геннадійовичем.
30 черв. 2021

День циркового мистецтва

Циркове мистецтво сприяє розвитку фізичних можливостей у дітей дошкільного віку, формування здорового способу життя, виховання любові до спорту, праці
24 черв. 2021

БЕЗПЕКА ДИТИНИ ВЛІТКУ

Напочатку літнього оздоровчого періоду в усіх групах закладу освіти проведена робота з дітьми з питань безпеки. Вихователями проведено дилдактичні ігри, бесіди,обговорено ситуації та дії дітей на випадок небезпеки.
23 черв. 2021

Організація діяльності дітей влітку

Педагогами закладу були надані практичні рекомендації батькам як організувати ігрову діяльність дітей влітику вдома.
22 черв. 2021

Фізкультурно оздоровчі заходи з дітьми

У закладі щоденно у кожній групі проходять фізкультурно-оздоровчі заходи з дітьми. Пропонуємо ознайомитись із фотозвітом на сторінці фотогалерея
17 черв. 2021