У закладі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху

19 лист. 2021
Метою проведення було покращення освітньої роботи з дітьми з особистої безпеки, пропаганди безпечної поведінки на дорозі. Під час тижня безпеки були проведені бесіди з дітьми, розгляд картин, дорожніх знаків, читання художніх творів та заняття на тему: «Безпека на дорозі», «Твій друг – світлофор», «Щоб не трапилось біди, на дорогу гратись не йди». На закріплення знань педагоги разом з дітьми моделювати проблемні ситуації на дорозі, організували сюжетно-рольові ігри.

Проведено консультації для батьків"Попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей дошкільного віку»", "Діти на дорозі».  поновлено інформаційно-навчальний матеріал для роботи з дітьми.