Літній оздоровчий період триває

11 черв. 2021
У закладі створено умови для ефективного оздоровлення дітей влітку

Робота колективу в літній оздоровчий період  спрямована на вирішення питання щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи, створення максимально сприятливих оздоровчих умов для перебування дітей у закладі дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину, забезпечення здорового способу життя через системне використання різноманітних засобів та форм роботи з фізичного виховання, загартування та оздоровлення дитячого організму з урахуванням стану здоров’я та віку дітей, накопиченню необхідних знань, вмінь та навичок з охорони життя та здоров’я.

У закладі створено умови для ефективного оздоровлення дітей влітку шляхом впровадження сучасних здоров’язбережувальних технологій.

Продовжується робота по збагаченню практичного досвіду дітей через залучення до різних видів дитячої діяльності – ігрової, рухової, трудової, пізнавальної, художньої, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької.

Педагоги розвивають у дошкільників позитивне ставлення до духовних цінностей через ознайомлення з літніми народними та календарними святами.