Інтелектуальний конкурс "Чомусики"

6 трав. 2021
06 травня 2021 року в закладі дошкільної освіти проведено І етап інтелектуального конкурсу "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку. Прийняли участь вихованці групи № 4 "Барвінок" та вихованці групи № 5 "Сонечко"

Під час проведення І етапу конкурсу дотримувались санітарно-епідеміологічні заходи безпеки, не змішуючи дітей з різних груп.

Дітей однієї групи було поєднано за нахилами і здібностями у три підгрупи. Завдання надавались кожній дитині особисто, матеріал готувався відповідно до кількості учасників, виконані завдання оцінювались за 4-бальною системою.

В номінації "Юний математик" Мухоркін Віктор, Шапошніков Матвій ( група 4 "Барвінок")  Мирошник Мирон,  (грурпа № 5 "Сонечко")

В номінації "Юний мовознавець" Петренко Ксенія, Чумаченко Марія (група № 4 Барвінок"),  Ярова Милана, Дорошенко Кирило, Жуков Степан, Горчаківська Анна  (група№ 5 "Сонечко")

В номінації "Юний природознавець"  Братишева Софія, Петренко Ксенія Карпачов Максим (група № 4 "Барвінок"), Самардак Тимур, Ярмак Максим (група № 5 "Сонечко")

Переможцями І етапу інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку стали:

Номінація "Юний математик" Мухоркін Віктор, вихованецю групи 4 "Барвінок"

Номінація "Юний мовознавець" Чумаченко Марія, вихованка групи № 4 "Барвінок"

номінація "Юний природознавець" Петренко Ксенія, вихованка групи 4 "Барвінок"

Вітаємо переможців!!!!!

Фотозвіт на сайті закладу