Педагогічні працівники закладу ознайомлюють дітей в ігровій формі з різнимми науками

12 лют. 2021
Впродовж тижня було проведено різноманітні заходи: тематичні заняття, експериментальна та дослідницька діяльність, ігри, розваги. Різноманітні заходи викликали зацікавленість та захоплення у дітей дошкільного віку

молодший вік дослідницька діяльність "Кольоровий лід",  "Паперові квіти". "Бульбашкова піна"

середній вік експериментальний дослід "Вулкан", "Досліди з паперовими квітами", "Пливучий цитрус"

старший вік "Веселка в кімнаті", "Буркотлива кулька", кольоровий дослід "Як рослини пьють водичку", експеримент "Капілярний ефект"