Творчий конкурc "Зимова казка" для дітей дошкільного віку

11 січ. 2021
До 22.01 у нашому садочку буде проходити творчий конкурс на тему "Зимова казка" для дітей дошкільного віку з метою залучення до національного виховання дітей дошкільного віку, ознайомлення з народними, традиційними звичаями та обрядами, розширення дитячого світогляду, формування цілісного світобачення та виявлення талановитих дітей дошкільного віку, сприяння самореалізації дітей та їх творчого розвитку, залучення батьків до участі в освітньому процесі закладу дошкільної освіти.

Творчі роботи  мають складаються з двох частин:

1 частина – казка, складена дитиною та  записана батьками, на зимову тематику з урахуванням зимових традицій, звичаїв та свят (Святого Миколая, Різдвяні свята тощо). Авторські казки розміром не більше 1 сторінки друкованого тексту (шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5.), аркуш формату А4.

2 частина – ілюстрація (малюнок) до казки, виконана учасниками конкурсу. Ілюстрації можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами тощо. Ілюстрації  приймаються лише у форматі А4 (з кращих казок буде виготовлено Книгу казок з ілюстраціями).

Бажаємо натхнення та творчості!